Деснянський район
(098) 065 65 92
Солом'янський район
(096) 419 01 99
     

ФІТНЕС КЛУБИ
ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ЛЮДИНИМісія Тимур GYM

Друзі, нашому з Вами заочному знайомству служить сайт клубу «Тимур GYM» - знайомству з командою фітнес клубів «Тимур GYM» та їх призначенням, місією і концепцією.

Глибоке переконання в тому, що щире усвідомлене участь кожного члена команди в удосконаленні і гармонізації всіх складових сутності кожної людини і в тому числі своєї, не тільки на робочому місці, а й по життю, є для всіх вигідним і єдино виправданим сенсом життя.

Отже:

  1. Призначення компанії - єднання між людьми
  2. Концепція - в щирому служінні по життю призначенню компанії
  3. Місія - служіння людям в їх гармонійному розвитку всіх складових сутності людини 

Що ми маємо на увазі? І як ми в цьому ростемо?

Отже, візьмемо фізичне тіло, розум, думки і душу. З чого потрібно було б почати і ким, по суті, ми є?

Фізично розвинене і здорове тіло, безперечно, важлива складова успішного життя людини.

Компанія «Тимур GYM» має власну унікальну систему досягнення результатів в даній області, яка розроблена Тимуром Мазуром з урахуванням 36-річного досвіду власних тренувань та роботи тренером більше 20 років.


Авторська система дозволяє реалізувати поставлені цілі, захоплююче наповнюючи
організм здоров'ям і позитивною енергією без втрат часу.

Людина, будь-то письменник, бізнесмен, вчений або спортсмен, ніколи не створила би нічого, не маючи такої творчої сили, як віра.

Саме віра визначає мету на початку будь-якого підприємства. Надія - реалізує. Любов все склеює і осмислює. Знання і усвідомлене застосування власного розуму, знання і розуміння дії всесвітніх законів життя допомагають зрозуміти, хто ти є насправді, що розкриває безмежні можливості.

Як ви розумієте, в нашому житті все залежить від взаємодії і вдосконалення складових нашої сутності. Удосконалення окремих частин неможливо і безглуздо без гармонійного розвитку всіх складових, а також, відводить від всього до нічого і, головним чином, відбувається у відхиленні, яке розділяє зовнішній світ від внутрішнього. Звідси конфлікт, замість єднання.


У фітнес клубах «Тимур GYM» панує атмосфера єднання не тільки для людини в собі, а й єдності між людьми, частиною чого є віра, надія, любов.

Трансляція всесвітніх законів життя свідомо і несвідомо розвивають етичні і духовні якості успішної людини, корисної для суспільства. Атмосфера особистісного зростання сприяє зростанню соціальної єдності між людьми.