Деснянський район
(098) 065 65 92
Солом'янський район
(096) 419 01 99
     

ФІТНЕС КЛУБИ
ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ЛЮДИНИНаш погляд на Фітнес

Давайте порівняємо два моменти:

Перший - фітнес заради фитнеса

Другий - фітнес заради результату

Ці два варіанти дійсно існують. У випадку "фитнес, заради фитнеса", рано чи пізно (краще звичайно рано, тоді не все втрачено) людина усвідомлює, що віна витрачає свій час, сили, гроші за просто можливість знаходитися в тренажерному залі і, неминуче, приходить на розчарування (час згаяний, результат мінімальний, або немає взагалі. Людина несе фінансові втрати).

Утопічні думки про ідеальну фігуру від одного лише факту володіння клубною картою розсипаються на дрібні шматочки. У ці моменти відбувається зміна клубу, або припинення відвідування фитнес клубів в цілому. Розчарування і незадоволення стають Вашими супутниками.

Якщо сприйняття фитнеса для людини отруєне деякими людьми, що сприймають спорт, як спосіб заробітку грошей (а результат, що ставлять в кінець лінійки пріоритетів, першим місцем якої є максимальні прибутки), то має бути протиотрута, секретна вакцина по боротьбі з цим вірусом.

Цією "протиотрутою" є наша віра в професійний підхід, віра в ідею фитнеса заради результату.

Що мається наувазі? Все дуже просто! Уявіть себе навпроти дзеркала, уявіть своє відображення, воно ідеально складене, відповідно до Вашого уявленнями про ідеальну красу. Так от, наша роль у Вашому житті, ця саме відповідність образу реальності, що уявляєте Ви.


Забудьте про тренажери - це просто інструменти. Секрет криється в знаннях по правильному використанню цих інструментів.

Ми пропонуємо не тренажери, ми пропонуємо багаторічний досвід і знання секретів ідеальної краси!

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

На тлі множини фитнес клубів ми є спеціалізованим місцем.

 

У ЧОМУ НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ?

Наша спеціалізація - досягнення Вами результату!

 

ЯКИМ ЧИНОМ?

  • Індивідуальний коучинг з персональним тренером
  • Консультація з Тимуром Мазуром

 

В ЧОМУ ЦІННІСТЬ?

  • Використання багаторічного досвіду спортсмена робить тренувальний процес максимально ефективним!
  • Гарантоване досягнення результату!
  • Ми думаємо за Вас! Наша система дозволяє розслабитися і отримувати задоволення від процесу, увесь розумовий процес ми беремо на себе!
  • Клуб створений спортсменом з багаторічним досвідом, орієнтацією якого є не отримання прибутку, а несення знання в люди!
  • Перемоги в залі формують звичку перемагати, яка у свою чергу проектується на усі аспекти життя!Ваша успішність - наша робота, а ми професіонали своєї справи!