Подольский район РАСПИСАНИЕ >>
Соломенский район
     
Первые в Украине специализированные
ФИТНЕС КЛУБЫ
ГАРМОНИЧНОГО РАЗВИТИЯ ЧЕЛОВЕКА

Корпоративный фитнес

Тренажерний зал

1. ПРОФЕСІЙНО УКОМПЛЕКТОВАНІ ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

Просторі тренажерні зали з природним денним освітленням, забезпечуваним великою кількістю вікон, сучасною системою вентиляції і кондиціонування, дає можливість ефективно і з комфортом займатися самостійно, а також персонально з тренером.Зали оснащені професійним обладнанням фірми Vasil, Elit fitness, Gym 80 тощо.

Тренажерні зали "Тимур GYM" допоможуть усім бажаючим стати стрункіше, сильніше, гарніше, отримати гарну поставу і тримати голову високо піднятою. Ми оточимо вас професійною допомогою і привітною атмосферою!

Купуючи карту в один з фітнес-клубів Тимур GYM, Ви оціните широкий гантельний ряд - від 1 до 10 кг. Він здатний задовольнити вимоги, як новачків, так і професіоналів рівня змагання.

 

2. КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Пропонуємо вам команду професіоналів з масою нерозкритих світу секретів досягнення найкращих результатів для здоров'я, краси душі та тіла. Дозвольте тренерам, які все своє життя присвятили пошукам істини у здоров'ї, харчуванні і спорті, перетворити навіть Вашу першу зустріч з тренажерами у професійний підхід. Щоб Ваш перший крок не починався з новачка з подальшими нескінченними помилками, які з'їдять силу-силенну років, а починався з багаторічним особистим досвідом за плечима тренера. Вони передадуть Вам всі свої знання з першого дня зустрічі. Щоб бути успішним, необхідно мати свого економіста, юриста, та й просто, мати справу з фахівцями. Нема чого переживати вже кимось пройдений шлях. Всі обов'язкові підводні камені на Вашому шляху ми взяли на себе і все своє свідоме життя, перебираючи тонни грунту, добували алмазік за алмазом, потім, відшліфувавши їх до діамантів, хочемо передати цей скарб Вам в користування!

Тимур і його команда запрошують Вас для участі в позитивній революції Вашої фізичної і духовної сутності.

 

3. АТМОСФЕРА В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ

Головна відмітна перевага наших клубів - неповторна атмосфера занять в тренажерному залі. Вона заряджає прекрасними позитивними емоціями, дає відчути підтримку і причетність до кола людей, які впевнено прямують до своїх цілей. Трансляція всесвітніх законів життя, мудрі вислови, а також поради дня від Тимура Мазура допоможуть вам стати успішним господарем свого щасливого життя! Найцінніше і краще для вас. Качаючи м'язи тіла, качайте не менш важливі м'язи - м'язи духовні. 

Ласкаво просимо!


Що необхідно для занять?

  • Зручний спортивний одяг, який не сковує рухи
  • Кросівки
  • Пляшка з водою
  • Рушник
  • Відмінний настрій    

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРСОНАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ В ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Адреси фітнес клубів "Тимур GYM"

"Тимур GYM" (Київ, Подільський р-н)

Телефон: (044) 425-91-99, (093) 586-22-52

ПРО КЛУБ, Розклад

"Тимур GYM" (Київ, Солом'янський р-н)

Телефон: (044) 270-44-20

ПРО КЛУБ