Деснянський район
(098) 065 65 92
Солом'янський район
     
ФІТНЕС КЛУБИ
ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ

Підготовка фітнес інструкторів

Для того щоб стати фахівцем в будь-якій сфері діяльності, необхідно спочатку пройти комплексне і якісне навчання. Відповідно, щоб стати тренером в сфері фітнесу, потрібно попередньо вивчити всі основи і деталі цього виду діяльності. Таке навчання можна назвати підготовкою фітнес інструкторів. Ставитися до нього треба максимально серйозно.

Подготовка фитнес инструкторовПідготовка фітнес інструкторів здійснюється декількома способами. Перший спосіб передбачає самостійне навчання. Багато хто вважає, що перевагою цього способу є його низька вартість. Але насправді, часом він вимагає ще більшого капіталовкладення, адже необхідно самостійно придбати весь спортивний інвентар. Звичайно ж, він повинен бути високої якості. Підготовка фітнес інструкторів без допомоги фахівців також вимагає величезної кількості часу. Більшу частину з нього потрібно витратити тільки на пошук потрібних безкоштовних уроків і на придбання досвіду. Набагато простіше і ефективніше буде підготовка фітнес інструкторів в спеціальних навчальних закладах. Вона ж є другим способом стати компетентним тренером у світі спорту і фітнесу.

У сучасній школі Тимура Мазура «Тимур SCHOOL» можна пройти професійну підготовку фітнес інструкторів за прийнятними цінами!

Підготовка фітнес інструкторів в школі «Тимур SCHOOL» передбачає комплексне і багаторівневе навчання. Воно здійснюється за унікальною програмою, розробленою кращими фахівцями в сфері фітнесу. Основна мета її - це підготовка компетентних тренерів, які зможуть надалі побудувати успішну і високооплачувану кар'єру. Після закінчення навчання кожен учень школи отримує відповідний документ, що підтверджує його кваліфікацію!

Наша школа - це початок Вашої нової успішної кар'єри!