Школа пілатес

У сучасному світі існує величезна кількість способів підтримувати здоров'я і дбати про фізичний стан тіла. Одним з найбільш ефективних способів є пілатес. Це унікальна різновид тренувань з фітнесу, яка допомагає якісно розробити всі м'язи тіла. Такі тренування ідеально підходять для людей, які мають малорухомий і сидячий спосіб життя. Вони допомагають підтримувати здоров'я хребта і уникнути розвитку болів в області спини і шиї. Оскільки дані тренування користуються популярністю серед сучасних українців, робота тренером в цій сфері в більшості випадків приносить гарний прибуток. Однак, щоб стати таким тренером, потрібно спочатку закінчити школу пілатесу.

Школа пілатесУ будь-якій професійній сфери діяльності лише компетентні та освічені фахівці регулярно отримують хороший прибуток. Це стосується і тренерів з фітнесу. Тому була створена школа пілатесу Тимура Мазура «Тимур SCHOOL». Її робота базується на унікальних програмах навчання, розроблених кращими, досвідченими фахівцями в світі фітнесу. Дані програми допомагають підготувати інструкторів і тренерів з пілатесу вищого рівня.

У комплекс навчання в школі пілатесу «Тимур SCHOOL» входять теоретичні основи роботи з клієнтами різного рівня фізичної підготовки, проведення для них зайняти по пілатесу та практичне навчання. Школа пілатесу «Тимур SCHOOL» допомагає також підвищити рівень кваліфікації вже працюючим тренерам. На унікальних семінарах, лекціях і практичних заняттях можна дізнатися все про нові напрямки в сфері фітнесу.

Хочете бути затребуваним тренером, який буде дійсно допомагати людям? В такому випадку записуйтеся на навчання в нашу школу пілатесу!

Наша школа пілатесу працює відповідно до розкладу, яке є на сайті.